سایبان شیشه ای

سایبان شیشه ای

سایبان شیشه ای

سایبان یا آبچکان شیشه ای ترکیبی از شیشه،کابل یراق الات کانوپی تشکیل می شود که برای سردر و ورودی منازل،ویلا ها،مراکز اداری دولتی برای محفوظ ماندن از بارش برف و باران و ورود اب به قسمت های ورودی ساختمان می باشد.

گروه صنعتی خزر جام طراح و تولیدکننده انواع سازه های شیشه ای با بهره گیری از بهترین متریال در ایران می باشد.

کاربرد سایبان شیشه های

سایبان شیشه ای می تواند کاربرد های متعددی داشته باشد از جمله سایه بان برای حیاط منزل ،پارکینگ،فروشگاه،خودپرداز،مراکز تجاری دارای فضای باز ،پنجره های ساختمانی،بالکن،کولر،باربیکیو،سایبان درشکه و همچنین تمام فضاهایی که نیازمند محافظی برای نور خورشید است.

شیشه سکوریت مغازه ایی

یکی از محصولات پرفروش در صنعت شیشه به دلیل دوام و مقاومت و همچنین استحکام و امنیت و هدایت حرارتی شیشه های مغازه ایی در سال های اخیر است .از قرن گذشته تا به امروز صاحبان مشاغل مختلف به این نتیجه رسیده اند که نمای شیشه ایی می تواند در جلب توجه و البته فروش بیشتری از سمت مشتریان را داشته باشد .

از زمانی که اولین شیشه ها با سختی زیاد توسط صنعتگران ساخته شد یکی از دغدغه های  افراد این بود که این ماده با ارزش با کمترین ضربه ممکن بود بشکند و تکه های برنده آن می تواند خطرناک باشد . در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی راه حلی برای این مشکل با بالابردن مقاومت شیشه ها پیدا گردید .فرآیند بدین صورت بود که ابتدا آن ها  را در داخل کوره قرار می دهند و سپس خنک می کنند .البته روش های شیمیایی هم برای بالا بردن مقاومت شیشه ها و ساخت شیشه سکوریت استفاده می شود .در نهایت هنگامی که شما یک شیشه سکوریت خریداری می کنید ،می توانید مطمئن باشید که یم شیشه خاص دقیقا مشابه شیشه های معمولی خریده اید .

با توجه به مطالبی که در بالا گفته شد شما نیز به ایتن نتیجه خواهید رسید که استفاده از شیشه های سکوریت مغازه گزینه بسیار مناسبی هستند .

درب های سکوریت مغازه ایی به دوصورت اسلایدی و لولایی ساخته می شوند که در حالت اسلایدی شیشه یا کشویی درب به سمت چپ یا راست ،بسته به موقعیت مغازه باز می شوند .این نوع درب ها برای مغازه هایی مناسب اند که فضای کافی برای باز و بسته شدن درب ندارند .

مزیت های استفاده از شیشه های مغازه ایی

  1. مقاومت شیشه ها در برابر ضربات احتمالی

  2. ایمنی بالا

  3. مقاومت در برابر انبساط و انقباض

  4. عایق بندی شیشه و جلوگیری از اتلاف انرژی

  5. سادگی حمل و نصب آسان 

 

برای تماس با دفتر فروش شرکت 

کارشناس فروش 09116708004

کارشناس فروش 09116841786

;

میخواهید از ما بیشتر بدانید ؟

درباره خزر جام