سقف های شیشه ایی

سقف های  شیشه ایی سقف های  شیشه ایی سقف های  شیشه ایی

سقف شیشه ایی

سقف شیشه ای به عنوان یک سازه ی شیشه ای جدید و مدرن که نظر اکثر افراد را به خود جلب نموده است.  امروزه سقف‌های شیشه‌ای به عنوان یکی از منحصر به ‌فردترین و زیباترین سازه‌های ساختمانی قلمداد می‌شوند و در بسیاری از ساختمان‌های شیک و گران قیمت از انواع سقف های شیشه‌ ای نشکن یا سقف های شیشه ای مقاوم استفاده می‌شود. سقف شیشه‌ای امروزه یکی از اصلی‌ترین المان‌ها در دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید .

مزایای سقف شیشه‌ای

• سقف شیشه‌ای باعث افزایش ورود نور به ساختمان شده و هم در روز و هم در شب جذابیت بالایی دارد چراکه امکان تماشای آسمان را فراهم می‌کند. همچنین به دلیل زیبایی خاص استفاده از سقف‌های شیشه‌ای، ارزش ملک و سازه شما افزایش می‌یابد.
• همچنین سقف‌های شیشه‌ای دارای کمترین میزان استهلاک هستند و مثل سایر مصالح ساختمانی دستخوش آسیب‌های ناشی از عوامل محیطی نمی‌شوند.
• قطعات استفاده شده در سقف‌های شیشه‌ای را به‌ راحتی می‌توان به اشکال مختلف درآورد و از آن‌ها استفاده کرد.
• خوشبختانه شیشه از جمله موادی است که به راحتی قابل بازیافت است و بدون اینکه کیفیت آن پایین بیاید این قابلیت را دارد که برای چندین و چند بار مورد بازیافت قرار گیرد.
• معمولاً عوامل محیطی مثل نور، آب باران و اسیدهای موجود در آن و جریان هوا نمی‌تواند به آن آسیبی برساند.
• سقف‌های شیشه‌ای راندمان نور طبیعی را افزایش داده و موجب کاهش نیاز به مصرف انرژی برق می‌شوند.
• زمانی که نور از سقف وارد خانه شود باعث رشد بیشتر بچه‌ها خواهد شد، زیرا محققان به این نتیجه رسیده‌اند که نور مستقیمی که به خانه وارد می‌شود تاثیر بی‌نظیری در رشد کودکان خواهد داشت. از طرفی این نور مستقیم روحیه پر جنب و جوش و فعال کودکان را تقویت می‌کند تا بتوانند زندگی بهتری را تجربه کنند.
• یکی دیگر از مزایای سقف شیشه‌ای استفاده از جدیدترین و به روزترین نوع دکوراسیون در سطح جهان است. استفاده از این نوع سقف خانه شما را به کل تغییر خواهد داد و نتیجه بسیار جذابی برای شما خواهد داشت.

چرا سقف شیشه ای نصب کنیم؟

به راحتی می توان تصور کرد که سقف های شیشه ای تنها دارای چند گزینه هستند - باز یا ثابت، بزرگ یا کوچک. اما این نمی تواند فراتر از واقعیت باشد. فناوری و تولید لعاب در حال حاضر به قدری پیشرفته است که متخصصان می توانند سقف ها را با آزادی بی حد و حصر طراحی و نصب کنند.این بدان معناست که سقف‌های شیشه‌ای می‌توانند ظریف یا چشمگیر باشند، طوری طراحی شوند که تقریباً در هر فضایی قرار بگیرند، و می‌توانند در هر پیکربندی باز یا عملکرد ثابت طراحی شوند. پشت بام ها می توانند به صورت کشویی باز شوند، پاپ آپ یا محور شوند و می توانند به صورت دستی یا از راه دور کار کنند. آنها همچنین می توانند تقریباً هر نوع شیشه ای از جمله شیشه های تک، دو جداره یا حتی سه جداره را داشته باشند.نتیجه؟ سقف های شیشه ای یکی از پرکاربردترین تاسیسات شیشه ای موجود است.

 

برای تماس با دفتر فروش شرکت 

کارشناس فروش 09116708004

کارشناس فروش 09116841786

 

;

میخواهید از ما بیشتر بدانید ؟

درباره خزر جام