موارد مهم در انتخاب شیشه بالکن

موارد مهم در انتخاب شیشه بالکن

موارد مهمی که در انتخاب شیشه هی بالکن باید مورد توجه قرار گیرد:

1- وزن شیشه 

وزن شیشه های بالکنی عامل بسیار مهمی در استحکام و مقابله با عوامل خارجی دارد .شیشه های 8 میلی متری از جمله مناسب ترین شیشه ها برای ساخت شیشه بالکنی که علاوه بر

وزن کمتر فواید بیشتری دارد .در مورد شیشه های بالکن هرچه وزن شیشه بیشتر باشد مقاومت آن کمترمی شود .لذا وزن شیشه های 8 میلی متری بسیار کمتر از 10 میل است و مقاومت بالاتری نسبت به شیشه های 10 میلی متری دارد .

2- اندازه شیشه :

نحوه اندازه گیری دقیق و بدون خطای شیشه نیاز به مهارت بالا دارد تا بدون خطا و درز بتوان اندازه گیری دقیق انجام داد ،لذا برای اینکار باید از افراد متخصص در مورد بالکن شیشه ایی کمک گرفت تا بدون هطا بتوان اندازه گیری شیشه های جام بالکنی انجام داد .

 

3-رنگ بندی :

رنگ بندی در شیشه های جام بالکن خزر جام بسیار متفاوت و با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان می توان رنگ بندی مناسب را انتخاب کرد تا بیشترین لذت را از نمای بالکن خود ببرید .

 

4- متریال : 

اینکه از چه جنس و یراق و پروفیلی در تولید شیشه بالکن استفاده می شود اهمیت بسیاری دارد متآسفانه در ظاهر نمی توان کیفیت را تشخیص داد و برخی از شرکت ها با هزینه بسیار کم به مشترییشنهاد می دهند و مشتری فکر می کند که کار با کیفیت تحویل می گیرد ولی متاسفانه عواقب بعدی آن گاها غیر قابل جبران بوده است .

 

گروه صنعتی خزرجام با استفاده از پروفیل و یراق باکیفیت واراتی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد .....

برای اطلاعات بیشتر و تماس با دفتر فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید .......

09116708004

09116841786

;

میخواهید از ما بیشتر بدانید ؟

درباره خزر جام