پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای با یک رویکرد مینیمال بهترین گزینه برای دفاتر اداری مدرن می باشد و سخاوتمندانه نور را به داخل محیط هدایت می کند.. استفاده از این پارتیشن علاوه بر جداسازی فضاهای مورد نظر در دفاتر کار، نقش بسزایی را در زیبایی دکوراسیون داخلی فضاهای اداری ایفاد می کنند که با سایر محصولات قابل مقایسه نمی باشند.این پارتیشن ها ترکیبی بسیار جذاب و زیبا از شیشه و آلومینیوم با رنگ بندی و کیفیت متنوع در پروفیل و یراق آلات درب پارتیشن می باشد که برای جداسازی قسمت های مختلف در یک دفتر کار مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. بکارگیری شیشه به عنوان جداکننده فضا در انتقال نور محیطی به طرفین پارتیشن کمک شایانی نموده و همچنین در کنترل صدا نیز نقش بسزایی را ایفاد می کند. به جرات می توان گفت امروزه پارتیشن های شیشه ای فریم لس بروزترین و زیباترین نوع پارتیشن های قابل استفاده در دفاتر کار اداری می باشند.

چرا استفاده از پارتیشن شیشه ای توصیه می گردد؟

مهم ترین دلایلی که باعث انتخاب پارتیشن شیشه ای در فضای اداری تجاری می شود، عبارتند از:

1- نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای سریع و آسان 

2-افزایش روشنایی ساختمان 

3- مقرون به صرفه 

4-زیباسازی فضای داخلی ساختمان 

5- نگهداری آسان و ماندگاری زیاد 

6-افزایش راندمان کاری پرسنل 

پارتیشن شیشه ای تا چه حد عایق صوتی می باشد؟

یکی از دغدغه های اصلی علاقه مندان به استفاده از پارتیشن های اداری در دفاتر کارشان، عایق صوتی پارتیشن می باشد. اصولاً در کلیه پارتیشن ها چیزی به اسم عایق صوتی وجود ندارد حتی اگر فرض را بر این بگذاریم که پارتیشنی با عایق صوتی 100% طراحی و تولید شود این موضوع با چالش های گسترده ای روبروست چرا که در اکثر فضاهای اداری که در اطراف ما وجود دارند سقف، کف و دیوارها عایق صوتی نمی باشند و در نتیجه قادر خواهند بود در ایجاد شکست صوتی به میزان بالایی کمک نمایند. پارتیشن های شیشه حدود 70% الی 75% به شکست صدا در محیط پیرامون خود کمک می نمایند که این امر در مقایسه با سایر جداکننده ها آنها را در جایگاه بهتری قرار می دهد.

پارتیشن های دو جداره شیشه ای به هیچ عنوان از نظر شکست صدای محیط اطراف تفاوتی با پارتیشن های تک جداره شیشه ای ندارند به این دلیل که هر دو پارتیشن در مقطع درب دارای شیشه تک جداره می باشند و عموماً پارتیشن های دو جداره برای کاربری های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

 

برای تماس با دفتر فروش شرکت 

کارشناس فروش 09116708004

کارشناس فروش 09116841786

;

میخواهید از ما بیشتر بدانید ؟

درباره خزر جام